Loading...

info@t-injecta.sk     +421 32 7709 991     

CTI Groupcti-group 

 

Skupina CTI Group je konšteláciou troch európskych výrobcov produktov svetovej kvality pre globálny zdravotnícky sektor. Znásobuje tak silu spoločností CHIRANA T. Injecta, VITREX a CHIRMAX na svetovom trhu.

logo-t-injecta-nove1 logo-vitrex-nove logo-chirmax-nove

Poslaním skupiny CTI Group je inovácia a odráža sa v každodennej tímovej práci a službách zákazníkom.

CHIRANA T. Injecta, a.s. ako svetový producent prvotriednych lekárskych výrobkov a služieb nesie tradíciu výroby zdravotníckeho vybavenia na Starej Turej. Výroba začala v roku 1947, kedy bola spustená produkcia sklenených striekačiek. Vďaka dynamickému výrobnému programu a neustálemu vývoju nových produktov začala spoločnosť v roku 1970 vyrábať jednorazové plastové striekačky a od roku 1975 nasledovali aj jednorazové ihly. Jeden z najdôležitejších úspechov spoločnosti sa datuje do roku 1991, kedy bola založená výroba lanciet. Súčasné portfólio produktov sa zameriava hlavne na oblasť hypodermických striekačiek, ihiel, kanýl, lanciet a iných medicínskych výrobkov. Spoločnosť bola akreditovaná pod značkou CE, v zhode s nariadeniami EU: 93/42/EEC a ISO 13485:2003 certifikáciou pre produkty, sterilizáciu a služby.

V súčasnosti CHIRANA T. Injecta, a.s. ponúka výrobky na trhu globálnej zdravotnej starostlivosti a poskytuje hodnoty pre život pacientov ako aj doktorov a ostatného ošetrovateľského personálu.

Zdroje

  • 440 vysoko kvalifikovaných zamestnancov
  • 15.000 m2 výrobných a administratívnych priestorov
  • 5300 m2 výroby v čistých priestoroch
  • 47-80 rokov skúseností s výrobou
  • Vysoká úroveň kontroly kvality zodpovedajúca všetkým príslušným normám
  • Rozsiahle možnosti výskumu a vývoja
  • Široké znalosti a skúsenosti s vývozom a pôsobením na 97 trhoch